Galeria

Uni-Med Szczecin - specjalistyczne gabinety lekarskie i stomatologiczne

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych specjalistycznych gabinetów lekarskich i dentystycznych Uni-Med w Szczecinie. Możemy Państwu zaoferować kompleksową opiekę stomatologiczną i medyczną oraz specjalistyczne porady i konsultacje u wysoko wykwalifikowanych lekarzy specjalistów. W naszych gabinetach szczególne znaczenie przywiązujemy do indywidualnego podejścia do pacjenta, a usługi realizujemy przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu medycznego i diagnostycznego, w oparciu o najwyższe standardy leczenia, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i stomatologiczną.

 • Wampirzy lifting – bezpieczny sposób na odmładzanie w Szczecinie

  Wykonywany w Naszych gabinetach lekarskich zabieg tak zwanego wampirzego liftingu jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych w całej dziedzinie medycyny estetycznej. Ponieważ użyte w zabiegu osocze pozyskiwane jest z krwi Pacjenta, preparat jest w pełni biokompatybilny i neutralny immunologicznie.

  Nie stwarzający ryzyka uczulenia zabieg polega na pobraniu krwi Pacjenta, a następnie oddzieleniu z niej koncentratu bogatopłytkowego wraz z osoczem w specjalnej wirówce laboratoryjnej. Ostatnim etapem jest wstrzyknięcie przygotowanego preparatu w wybraną część ciała Pacjenta, na przykład twarz, dekolt, szyję.

 • Skuteczna likwidacja worków pod oczyma w Uni-Med Szczecin

  Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna i wrażliwa, i dlatego tu właśnie obserwujemy pierwsze oznaki starzenia się. Do najbardziej charakterystycznych zmian należą zapadnięcie się skóry pod dolną powieką, przebarwienia wokół oka, zmarszczki wokół oka, tak zwane kurze łapki a także worki pod oczyma.

  W celu powstrzymania tych zmian gabinety lekarskie Uni-Med oferują zabiegi rewitalizujące i odmładzające skórę wokół okolic oka, w tym likwidujące worki pod oczyma. Ich rezultaty są bardzo spektakularne, a efekty widoczne już kilka dni po zabiegu. Dzięki zastosowanym preparatom skóra wokół oka odzyska dawny blask i elastyczność.

 • Efektowne i skuteczne wygładzanie zmarszczek

  W ramach usług z zakresu medycyny estetycznej oferujemy szybki i skuteczny zabieg wygładzania i usuwania zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej, zwanej także botoksem. Jej działanie polega na blokowaniu połączeń między nerwami a mięśniami, co w efekcie skutkuje wygładzeniem zmarszczek widocznych na skórze.

  Wykonywany w gabinetach lekarskich Uni-Med zabieg wygładzania zmarszczek jest metodą nieinwazyjną i bezbolesną, trwa w przybliżeniu około 10-15 minut, a jego rezultaty widoczne są już po kilku dniach od aplikacji. Ze względu na odbudowę połączeń nerwowo-mięśniowych, efekt działania botoksu zaczyna maleć po upływie 3-6 miesięcy.

 • Skuteczny i małoinwazyjny zabieg usuwania podwójnego podbródka

  Wśród dostępnych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, gabinety medyczne Uni-Med w Szczecnie oferują także zabieg usuwania tkanki tłuszczowej z wybranej części ciała, w tym podwójnego podbródka. Wykonywany przez naszych specjalistów zabieg lipolizy iniekcyjnej jest bezpieczną i małoinwazyjną alternatywą dla liposukcji.

  Doskonale sprawdzający się  w likwidacji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na miejscowym ostrzyknięciu cienką igłą wybranej części ciała odpowiednią dawką preparatu, który powoduje lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej, rozpad komórek tłuszczowych i efekcie po ich rozkładzie wydalenie z organizmu.